Прохання переглянути можливість участі Бунецького В.О. в майбутній конференції Grain Storage Forum ELEVATOR 2023
Громадськість не може стояти осторонь проблем України. До нас звернулись підприємці, які на їх думку є постраждалими від протиправної діяльності громадянина Бунецького В.О., виходячи зі змісту звернення повідомляємо опублікованого в інтернеті https://www.facebook.com/100063863523965/posts/pfbid02Wa5nPKyMvjnebZBjzMutZFxn9S5UWWUjM3edVSqMM9Rvt9rXtw2X1NaDx81nDfUGl/ про таке.

Ми, громадська організація, звертаємося до Вас з проханням переглянути можливість участі Бунецького В.О. в майбутній конференції Grain Storage Forum ELEVATOR 2023. Ми маємо серйозні підстави вважати, що його участь у цьому важливому заході може завдати непоправної шкоди не тільки його учасникам, але й репутації конференції як такої.

Одним з основних аргументів їх позиції є докази недостовірної інформації, яку Бунецький В.О. поширював щодо продукції одних з націоналки виробників. Це було зафіксовано на одній з конференцій у відеозаписах, які ми вже надіслали до правоохоронних органів. Бунецький В.О. неодноразово поширював неправдиві дані, що вводять в оману споживачів та підривають ділову репутацію компанії, завдаючи непоправиму шкоду як бізнесу так і учасникам конференції.

Як вказують заявники у своєму зверненні, дана діяльність Бунецького В.О. суперечить нормам Українського законодавства. Згідно зі ст. 190 Кримінального кодексу України, розповсюдження недостовірної інформації є правопорушенням. Також, Бунецький В.О. може бути притягнутий до відповідальності за порушення ст. 206 КК України, яка стосується перешкоджання законній підприємницькій діяльності, та ст. 356 КК України, що передбачає покарання за самовіль.

На думу авторів звернення, дані дії Бунецького В.О. суперечать і нормам міжнародного права. Вони протирічать основним принципам моралі, прозорості, рівної та справедливої конкуренції, встановленим усіма ратифікованими Україною міжнародними угодами і договорами, зокрема, Конвенцією ООН про боротьбу з корупцією.

Ці принципи мають забезпечувати щиру конкуренцію і захищати права всіх учасників бізнес-процесу. Дії Бунецького В.О. негативно впливають на ці основоположні принципи, завдаючи шкоди не лише окремим підприємствам, а й бізнес-середовищу в цілому.

Крім того, що його поведінка є недопустимою з точки зору законодавства, вона також наносить шкоду моралі та етиці, встановленим в суспільстві. Участь особи, яка бездоганно не дотримується цих принципів, важко сприймати як відповідну до вимог часу і стандартів справедливості.

Наразі розпочаті провадження, у яких фігурантом є Бунецький В.О., що ще раз підтверджує серйозність нашого звернення. Ми засуджуємо його дії і вважаємо, що підтримка такої особи в якості учасника Вашої конференції може завдати шкоди її авторитету та впливу.

У світлі викладеного, ми наполягаємо на необхідності вжити відповідних заходів і виключити Бунецького В.О. з числа учасників конференції. Ми вважаємо, що це було би відповідальним та необхідним кроком для забезпечення якості та автентичності заходу, та віримо в Вашу об’єктивність і справедливість.